0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Bayer завершила придбання Monsanto


Bayer завершила придбання Monsanto

Німецька хімкомпанія Bayer AG завершила операцію зі злиття з американською Monsanto Co., світовим лідером в біотехнології рослин.

Про це повідомляє пресс-служба Bayer.

Відзначається, що акції Monsanto більше не продаватимуться на Нью-Йоркській фондовій біржі, оскільки відтепер Bayer є єдиним власником компанії.

“Акціонери Monsanto отримають 128 доларів за одну акцію. Відповідно до вимог умовного схвалення Міністерства юстиції США, інтеграція Monsanto в структуру компанії Bayer відбудеться після завершення процесу передачі активів компанії BASF в рамках реалізації окремих бізнес-напрямків. Очікується, що сам процес інтеграції почнеться приблизно через два місяці”, – повідомили в компанії.

Відзначається, що член правління Bayer Ліам Канд очолить об’єднаний підрозділ Crop Science, як тільки почнеться інтеграція. До цього часу Monsanto буде вести свою діяльність незалежно від Bayer.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування