Ринки, що розвиваються, увійдуть у "ведмежу" фазу до кінця 2018 року - експерт


Ринки, що розвиваються, увійдуть у "ведмежу" фазу до кінця 2018 року - експерт

Ринкам, що розвиваються, не загрожує неминуча криза, проте ослаблення економічного зростання і цін на активи призведе до їх переходу в “ведмежу” фазу до кінця 2018 року, йдеться в огляді економіста Verisk Maplecroft Майкла Хендерсона, якого цитує агентство Bloomberg.

Нормалізація і посилення грошово-кредитної політики на Заході буде найбільшим стримуючим фактором для економіки emerging markets в найближчі кілька років, вважає експерт.

Зростання ВВП в країнах, що розвиваються, ймовірно, пройшло пік на початку 2018 року, і його темпи вже не покращаться.

Разом з тим Verisk не очікує низки криз платіжного балансу для emerging markets.

На думку економістів компанії, за макроекономічними показниками серед країн, що розвиваються, зараз лідирує Єгипет. Verisk використовує власний індекс DMI, який відображає зростання економіки, інфляцію, зовнішні і ринкові ризики для окремих країн.

Далі йдеть Південна Корея, Малайзія, Україна, Росія, Індія, Мексика, ПАР, Таїланд, Бразилія, Нігерія, Польща, Чилі, Аргентина, Кенія, Колумбія, Чехія, Китай, Угорщина, Перу, Туреччина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування