Deutsche Bank знову очікує зниження квартальної виручки


Deutsche Bank знову очікує зниження квартальної виручки

Deutsche Bank AG, ймовірно, знову зафіксує зниження квартальної виручки в умовах реструктуризації і скорочення витрат, що випливає з презентації фіндиректора банку Джеймса фон Мольтке.

У II кварталі Deutsche Bank ще буде відставати від порівнянних банків, які очікують близьких до нульових змін виручки: для найбільшого банку Німеччини результат, швидше за все, буде трохи гіршим”, – заявив Дж.фон Мольтке, виступаючи на фінансовій конференції Goldman Sachs у Франкфурті. Таким чином, виручка Deutsche Bank зменшиться вже шостий квартал поспіль.

“Недостатня рентабельність стримує нас”, – сказав він.

При цьому фіндиректор бачить можливість “розірвати порочне коло скорочення виручки, витрат, що не зменшуються, зниження рейтингів і високої вартості залучення фінансування”, пише Financial Times. “У нас є ресурси, і нам необхідно домогтися успіху. Нам просто потрібно набрати позитивний імпульс”, – вважає Дж.фонМольтке.

Він визнав, що новини і чутки останнього тижня “додатково погіршили довіру до нас і стали перешкодою для наших зусиль” з відновлення фінпоказників і репутації банку. Федрезерв США включив американський підрозділ Deutsche Bank в список проблемних банків, а рейтингове агентство S&P Global Ratings погіршило кредитні рейтинги головної компанії та її основних “дочок” з “A-” до “BBB+”.

За 2017-2019 роки Deutsche Bank планує знизити витрати на 2 млрд євро, нагадав топ-менеджер. Більше половини з цієї суми становитимуть витрати інвестбанку, повідомив він.

Акції Deutsche Bank подорожчали на 0,7% на торгах у Франкфурті в четвер. З початку року капіталізація банку скоротилася на 39%, що є найгіршим результатом серед публічних компаній європейського фінансового сектору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua