Перерозподілено витрати в сфері управління в системі охорони здоров'я


Перерозподілено витрати в сфері управління в системі охорони здоров'я

Кабінет Міністрів України скоротив фінансування бюджетної програми з управління у сфері державних гарантій медичного обслуговування населення на 17,034 млн грн, передбачених для Національної служби здоров’я України (НСЗУ) на перший квартал 2018 року, і направив їх на фінансування центрального апарату Міністерства охорони здоров’я України.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту постанови, яку має в розпорядженні агентство “Інтерфакс-Україна”, 9,534 млн грн спрямовано на програму “Керівництво та управління у сфері охорони здоров’я”, ще 7,5 млн грн закріплені в бюджеті як витрати на розвиток.

Перерозподіл обумовлено недостатнім рівнем фінансування центрального апарату МОЗ і здійснюється з метою ефективного управління бюджетними коштами.

Тим часом кошти, виділені на функціонування НСЗУ в першому кварталі 2018 року, не були використані внаслідок того, що служба розпочала роботу тільки у другому кварталі.

Перерозподіл дозволить розробити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт адміністративних будівель МОЗ, які знаходяться в аварійному стані і потребують негайного капітального ремонту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування