Австралія порушила кримінальну справу проти ANZ, Citigroup і Deutsche Bank


Австралія порушила кримінальну справу проти ANZ, Citigroup і Deutsche Bank

Влада Австралії порушила кримінальну справу стосовно Australia & New Zealand Banking Group Ltd. (ANZ), а також двох андеррайтерів розміщення акцій одного з найбільших банків країни, звинувативши їх у картельній змові.

Крім ANZ, звинувачення пред’явлені Citigroup Inc. і Deutsche Bank AG, а також кільком менеджерам вищої ланки всіх трьох фінінститутів, пише газета Financial Times.

Кримінальну справу було порушено за підсумками розслідування, яке проводилося Австралійською комісією з конкуренції і споживчих прав (ACCC) протягом двох років, яке виявило наявність ознак змови між фінансовими інститутами при розміщенні акцій ANZ.

У 2015 році ANZ несподівано заявив про намір розмістити акції на суму 3 млрд австралійських доларів ($2,29 млрд), щоб виконати вимоги регуляторів про створення банками великих буферів капіталу з метою протистояння майбутнім кризам.

Основна частина коштів була залучена австралійським банком за рахунок приватного розміщення акцій серед інституційних інвесторів, андеррайтерами якого виступали Citi, Deutsche Bank і австралійський підрозділ JPMorgan.

ACCC не публікує деталей розслідування, відзначаючи, що не має наміру коментувати справу до розгляду в суді.

Слухання у цій справі розпочнуться в Сіднеї 3 липня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування