Сінгапур випустив пам'ятну медаль до майбутньої зустрічі Трампа та Кім Чен Ина


Сінгапур випустив пам'ятну медаль до майбутньої зустрічі Трампа та Кім Чен Ина

Сінгапурський монетний двір запускає в продаж медалі, присвячені майбутній зустрічі лідерів США Дональда Трампа і КНДР Кім Чен Ина, яка намічена на 12 червня в Сінгапурі, йдеться в повідомленні, опублікованому у вівторок на сайті монетного двору.

“Медалі не тільки відзначать цей важливий крок в бік глобального світу, але й підкреслять роль Сінгапуру як нейтральної країни і як економічних воріт та брами безпеки між заходом і сходом”, – наголошується в повідомленні.

Пам’ятні медалі доступні у виконанні із золота проби 999,9 (вага медалі – 1/2 унції), срібла 999 проби, (вага – 1 унція) і нікельованого цинку, вказується в прес-релізі.

На аверсі медалі зображено рукостискання двох лідерів на тлі прапорів США і КНДР. Прапор КНДР зображений на медалі ліворуч, а прапор США – праворуч, “що влучно передає позиції обох країн на політичній арені”, – йдеться в прес-релізі.

На аверсі також вибита дата проведення саміту – 12 червня 2018 року. На реверсі медалі зображений голуб миру, “який символізує важливість саміту для миру в усьому світі”, йдеться в повідомленні.

На реверсі також зображені переплетені між собою національні квыти США і КНДР – роза і магнолія.

Згідно з повідомленням, тираж золотої медалі складе 3 тис. примірників, срібної – 15 тис. примірників. У повідомленні не згадується тираж нікельованої медалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування