77% українців вважають, що коворкінг краще сприяє командній роботі


77% українців вважають, що коворкінг краще сприяє командній роботі

68% опитаних українських компаній, які вже користуються послугами коворкінгів, бажають продовжити договір оренди, бо такі формати дозволяють їм гнучко змінювати спектр послуг без додаткових витрат, – випливає з дослідження консалтингової компанії Regus у співпраці з MindMetre Research.

Як вказано в релізі, з іншого боку, бізнесу важливо пам’ятати, на що люди звертають увагу при виборі місця роботи. 77% українців вважають, що такий формат як коворкінг краще сприяє командній роботі, ніж традиційний офіс.

За словами директора Regus в Україні Юлії Чернишової, сьогодні на ринок праці приходить нове волелюбне покоління співробітників. Їм підійде комбінація з невеликих закритих і спільних робочих зон у форматі кабінету або «open space», де зручно обмінюватися ідеями та думками.

Вона додає, що робочий простір має сприяти підвищенню ефективності роботи і зниженню рівня стресу. Запропонований мікс поєднує зони для того, щоб зосередитися і не відволікатися на другорядні речі, а також відкриті простори для вільного обміну ідеями.

«Таку спільну роботу і гнучкі умови праці повинні оцінити ваші співробітники, особливо представники покоління «мілленіалів». Тому варто подбати, щоб в офісі було місце, яке сприяє творчості, роботі в команді і генерації ідей. Інакше є ризик недорахуватися кваліфікованих кадрів. Вже сьогодні 53% респондентів в Україні воліли б змінити роботу, якщо на новому місці запропонують більш гнучкі умови праці», – розповіла пані Чернишова.

Також топ-менеджер акцентувала увагу на важливості створення в робочих просторах офісних приміщень відповідного оформлення, натуральних елементів, лаунж-зон, кухонь і зручних конференц-залів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua