У США судитимуться з Google та Facebook через політичну рекламу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У США судитимуться з Google та Facebook через політичну рекламу

Рекламний ринок
219
Генеральний прокурор штату Вашингтон у понеділок подав офіційний позов до суду проти компаній Google та Facebook через порушення ними місцевого законодавства, яке вимагає оприлюднення інформації про замовників і спонсорів політичної реклами.
Про це йдеться на офіційному сайті Офісу генпрокурора штату Вашингтон.
“Генеральний прокурор Боб Фергюсон подав судовий позов до Вищого суду округу Кінг, звинувативши компанії Facebook і Google в тому, що вони не надали, відповідно до закону, інформації про політичну рекламу в штаті Вашингтон, розміщену на їхніх онлайн-платформах з 2013 року”, – зазначається в повідомленні.
У американському штаті Вашингтон діє так званий Закон про фінансування виборчих кампаній, який вимагає інформувати громадськість, у тому числі й про тих, хто оплачує та розміщує політичну рекламу.
За документами, поданими в Комісію з оприлюднення інформації, протягом останніх років компанія Facebook отримала платежів за політичну рекламу на суму $3,4 млн, а Google – $1,5 млн.
“Закони штату Вашингтон про оприлюднення інформації щодо політичної реклами застосовуються до всіх, незалежно від того, чи ви є газетою маленького містечка чи великою корпорацією”, – підкреслив генпрокурор Фергюсон.
При цьому повідомляється, що компанії матимуть 20 днів для того, щоб дати офіційну відповідь.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас