276
Facebook надавала доступ до персональних даних 60 виробникам телефонів - NYT
— Технології&Авто
Американська компанія Facebook за останні десять років надавала доступ до даних користувачів 60 виробникам мобільних телефонів.
NYT повідомляє, що серед тих, хто отримав доступ до персональних даних користувачів соціальної мережі Facebook, були Apple, Amazon, BlackBerry, Microsoft і Samsung.
Крім того, за даними NYT, деякі виробники в ряді випадків отримують доступ не тільки до інформації самого користувача, але і до даних його друзів у соціальній мережі без їхньої згоди.
Також повідомляється, що більша частина угод, у рамках яких виробники смартфонів отримують доступ до даних користувачів Facebook, досі діє, хоча компанія почала від них відмовлятися.
Водночас представники компанії стверджують, що ці угоди відповідають вимогам Федеральної комісії з торгівлі США. У Facebook підкреслюють, що за час дії угод не було зафіксовано випадків зловживання отриманими даними.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ChatGPT вимагатиме паспорт або ID-карту для визначення віку
Apple готує MacBook Pro з сенсорним екраном
Microsoft вбудувала безоплатний ШІ Copilot Chat у Word, Excel та інші застосунки
Європейські альтернативи Starlink потребують фінансової підтримки від ЄС
CEO Zoom вважає, що ШІ скоротить робочий тиждень до 3 днів
Google інвестує £5 мільярдів у штучний інтелект у Британії