Автобусний завод росіянина Дерипаски залишиться під санкціями РНБО до 2020 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Автобусний завод росіянина Дерипаски залишиться під санкціями РНБО до 2020 року

Фондовий ринок
612
Обмежувальні заходи щодо російського “Павловського автобусного заводу” діятимуть до 15 травня 2020 року. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у прес-службі Ради національної безпеки та оборони України.
РНБО ухвалила рішення про застосування антиросійських санкцій терміном на 3 роки щодо ТОВ “Павловський автобусний завод” 28 квітня 2017 року. Відповідне рішення було введене в дію указом Президента України Петра Порошенка 15 травня 2017 року, нагадали у Раді нацбезпеки та оборони.
“Відповідно до зазначеного вище обмежувальні заходи до ТОВ “Павловський автобусний завод” діятимуть до 15 травня 2020 року”, – зазначили в РНБО.
ТОВ “Павловський автобусний завод” входить в групу компаній “ГАЗ”, мажоритарним власником якого виступає компанія “ООО “Русские машины” Олега Дерипаски.
Нагадаємо, на початку квітня мінфін США ввів санкції щодо російських бізнесменів, компаній, чиновників і топ-менеджерів держкорпорацій. У список, зокрема, увійшли сам Дерипаска, “Русал”, En+ та інші структури бізнесмена.
Санкції США змусили Дерипаску виконати низку умов, зокрема покинути раду директорів En+ Group і анонсувати вихід зі складу ради директорів компанії “Русал”.
Натомість, українські санкції до ТОВ “Павловський автобусний завод” Дерипаски виявилися поки менш ефективними.
Автобуси ПАЗ, як і раніше, продаються в Україні, а закуповують їх у більшості випадків комунальні підприємства за бюджетні гроші. Одним з постачальників російських автобусів є група компаній “АІС”, пов’язана з народним депутатом Дмитром Святашем і його партнером Василем Поляковим.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас