Українці в Польщі заробляють стільки ж, як і поляки (дослідження)


Українці в Польщі заробляють стільки ж, як і поляки (дослідження)

Все більше українців у Польщі мають такі ж зарплати, як і поляки, при цьому роботодавці не відкидають, що будуть платити їм більше.

Такими є результати дослідження Personnel Service з трудової міграції в першому півріччі 2018 року, повідомляє видання Puls Biznesu.

Так, 24% польських роботодавців визнали, що готові платити “на руки” працівникам з України більше, ніж полякам. У другій половині минулого року таку готовність висловили 16% опитаних. Зростання цього показника пояснюється труднощами пошуку працівників з відповідною кваліфікацією.

“Уже деякий час винагороди поляків і українців подібні. Моменти, коли працівникам з України платили менше, швидко відійшли в минуле”, – розповів голова Personnel Service Кшиштоф Ігльот.

Він зазначив, що потреба в працівниках зі сходу зростає, тому роботодавці готові пропонувати їм більш привабливі умови, наприклад, житло, доступ до інтернету, довезення до місця роботи, що також збільшує реальні заробітки.

Дослідження також показало, що на думку 89% польських працівників, українці не відбирають у поляків робочі місця. Протилежної думки дотримуються 11%.

38% польських працівників вважають, що наплив українців гальмує зростання зарплат у Польщі, а 58% респондентів – що українці не мають ніякого впливу на цей показник.

Також, згідно з дослідженням, 42% польських працівників позитивно налаштовані до українців, які працюють у Польщі. Ще 44% налаштовані нейтрально. Тільки 11% опитаних налаштовані негативно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua