Фонд гарантування вкладів відмовився від продажу боргів АвтоКрАЗ


Фонд гарантування вкладів відмовився від продажу боргів АвтоКрАЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб скасував аукціон, на який були виставлені кредити неплатоспроможного банку «Фінанси і кредит». Їх продаж було намічено на 31 травня поточного року, від угоди планувалося виручити 3,5 млрд грн.

На торги були виставлені активи компанії-виробника вантажних автомобілів, яка розташована в Кременчуці Полтавської області – «АвтоКрАЗ», що належала Костянтину Жеваго. Початкова вартість лота становила 3,514 млрд грн. Торги скасували напередодні 30 травня рішенням виконавчої дирекції ФГВФО №1505, повідомляє Finclub.

У рішенні йдеться, що скасування торгів ґрунтується на листі РНБО про необхідність відстрочки продажу прав вимоги за кредитними боргами, які забезпечуються цінними паперами компанії «Мотор Січ». В результаті ФГВФО вирішив зняти з продажу лоти №3 і №4. Рішення Фонду гарантування було підписано його керівником Костянтином Ворушиліним.

Нагадаємо, що 23 травня з’явилася інформація про намір ФГВФО продати борги виробника вантажних автомобілів. Також в повідомленні йдеться, що від цієї угоди планувалося отримати 3,5 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua