Райффайзен Банк Аваль узяв участь у фестивалі "ХерсON Фест 2018"


Райффайзен Банк Аваль узяв участь у фестивалі "ХерсON Фест 2018"

Херсон. 1 червня. — Райффайзен Банк Аваль виступив головним партнером фестивалю вуличної їжі, спілкування, південного колориту та яскравих емоцій «ХерсON Фест 2018», який проходив 25-27 травня на набережній у м.Херсоні.

«ХерсON Фест 2018» має на меті розповісти про Південь України: показати південний колорит, створити майданчик для спілкування і відпочинку.

Цього року у фестивалі взяли участь більш ніж 200 учасників із різних міст України, які були поділені за тематичними напрямками: вулична їжа, музика, танці, анімація, мистецтво, туризм та ІТ-технології “Kherson Upgrade”.

За напрямком IT-технологій Райффайзен Банк Аваль та компанія Visa представили власну зону активності, на якій гості фесту могли детальніше дізнатися про спеціальні пропозиції банку та послуги, а саме:

За допомогою POS-терміналів Райффайзен Банку Аваль, встановлених у торгових точках учасників фестивалю, усі гості події могли розраховуватися платіжними картками та мобільними гаманцями.

Серед тих, хто розраховувався на фестивалі карткою Visa від Райффайзен Банку Аваль, було розіграно 3 мобільних телефони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування