0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Український стартап за добу зібрав необхідні кошти на магнітний органайзер (відео)


Український стартап за добу зібрав необхідні кошти на магнітний органайзер (відео)

Четверо українців запустили на Kickstarter кампанію для виробництва універсального магнітного органайзера Klips 2. Необхідну суму в $5 тис. вдалося зібрати менше ніж за добу.

На 1 червня проект, що стартував на краудфандинговому майданчику 30 травня, отримав підтримку 209 бекерів і зібрав понад $9600. До закінчення кампанії зі збору коштів залишається ще більше місяця.

Klips 2 – друге покоління продукту. Перша версія органайзера запустилася на Kickstarter в січні 2017 року і зібрала $11 833.

На цей раз творці змінили дизайн і конструкційні особливості гаджета.

Організатор виготовлений з італійської шкіри двох видів, яка надійно спресована для утримання двох магнітів.

Продаються дві версії: звичайний Klips і Klips Plus, подовжена версія. Також можна купити металевий Klips Dock, який закріплюється на будь-якій плоскій поверхні і дозволяє примагнічувати органайзери.

Унікальність продукту, на думку творців – в універсальності. Klips допомагає тримати в порядку дроти, документи, може використовуватися як повсякденний аксесуар або допомагати з організацією документів. Також, друга версія Klips світиться в темряві.

Варто зазначити, органайзер продається в чотирьох колірних варіантах. Вартість наборів становить від $15 для ранніх бекерів (1 Klips і 1 Klips Plus) до $129 за пак з 8 Klips і 8 Klips Plus. Докупити Klips Dock можна окремо. Творці обіцяють почати доставку товарів вже з 20 серпня, а з 21 вересня бекери почнуть отримувати Klips.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування