Мінфін може дозволити бізнесу реєструвати розрахунки через мобільні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін може дозволити бізнесу реєструвати розрахунки через мобільні

Фінтех і Картки
318
Міністерство фінансів розробило проект постанови, відповідно до якої підприємці зможуть здійснювати реєстрацію розрахунків за допомогою мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків і інших засобів комунікації.
Згідно з повідомленням на сайті міністерства, відповідні проекти актів, які спрощують використання касових апаратів (РРО) та ініціюють пілотний проект з реєстрації та експлуатації новітніх моделей, були прийняті урядовим комітетом 31 травня та будуть винесені на затвердження уряду наступного тижня.
Міністерство зазначило, що пілотний проект дозволить дослідити інноваційні розробки в сфері реєстрації розрахункових операцій та застосування новітніх моделей РРО, стимулювати підприємців до застосування РРО.
Згідно з повідомленням, Мінфін також розробив проект наказу, який спрощує реєстрацію РРО та порядок введення в експлуатацію, вводить ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО) в електронному вигляді (звільняє підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків).

Довідка Finance.ua:

  • Кількість зареєстрованих в Україні касових апаратів у 2017 році в порівнянні з 2016 роком зросла на 7,5%, або на 20 тисяч, і склала 286 тисяч апаратів.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас