Мінфін може дозволити бізнесу реєструвати розрахунки через мобільні


Мінфін може дозволити бізнесу реєструвати розрахунки через мобільні

Міністерство фінансів розробило проект постанови, відповідно до якої підприємці зможуть здійснювати реєстрацію розрахунків за допомогою мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків і інших засобів комунікації.

Згідно з повідомленням на сайті міністерства, відповідні проекти актів, які спрощують використання касових апаратів (РРО) та ініціюють пілотний проект з реєстрації та експлуатації новітніх моделей, були прийняті урядовим комітетом 31 травня та будуть винесені на затвердження уряду наступного тижня.

Міністерство зазначило, що пілотний проект дозволить дослідити інноваційні розробки в сфері реєстрації розрахункових операцій та застосування новітніх моделей РРО, стимулювати підприємців до застосування РРО.

Згідно з повідомленням, Мінфін також розробив проект наказу, який спрощує реєстрацію РРО та порядок введення в експлуатацію, вводить ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО) в електронному вигляді (звільняє підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків).

Довідка Finance.ua:

  • Кількість зареєстрованих в Україні касових апаратів у 2017 році в порівнянні з 2016 роком зросла на 7,5%, або на 20 тисяч, і склала 286 тисяч апаратів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua