0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ДТЕК запустив мережу швидкісних зарядок для електромобілів


ДТЕК запустив мережу швидкісних зарядок для електромобілів

Копання ДТЕК відкрила мережу зарядних станцій Strum для швидкісної зарядки електромобілів.

Ціна швидкісної зарядки в цій мережі становитиме 8 грн за кВт/год. Повільна зарядка коштує 4 грн за кВт/год.

Читайте також: В Україні попит на електрокари зріс в 1,5 рази – Укравтопром

У Києві запущено вісім зарядних станцій, але до кінця червня планується відкрити ще дві.

За словами заступника директора зі стратегії та розвитку бізнесу ДТЕК Олександра Онищенка, компанія планує встановлення швикісних зарядних станцій на великих трасах країни.

Станції Strum розташовуються на території підземних парковок великих торговельних центрів. Одну з них планують поставити на АЗС Glusco.

У мережі Strum використовуються зарядні пристрої ABB потужністю 50 кВт, які можуть заряджати електрокар в середньому на 10 кВт за 15 хвилин. Цього вистачає на 50-80 км пробігу. Компанія ДТЕК вклала в 10 станцій близько 15 млн грн.

Зазначимо, що в Києві є мережі, які відкрили швидкісні зарядні станції раніше, і заряджають електрокари вони значно дешевше. Вартість зарядки на них коливається від 1,97 до 3,15 грн. за 1 кВт/год.

Так, в столиці швидку зарядку електромобілів пропонують мережі Socar, мережа WOG, в свою чергу, надає майданчики в оренду для компанії Автоентерпрайз, що обслуговує електрокари, а мережа ОККО планує поставити 10 швидкісних зарядних станцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування