Фонд SoftBank вклав $2,25 млрд в підрозділ безпілотних авто GM (відео)


Фонд SoftBank вклав $2,25 млрд в підрозділ безпілотних авто GM (відео)

На початку цього року General Motors показав самокерований автомобіль без керма і педалей, пообіцявши випустити його вже в 2019 році.

Нагадаємо, що у GM за розробку і впровадження технологій самокерованого водіння відповідає підрозділ Cruise Automation, створений на базі купленої концерном в 2016 році за $1 млрд однойменної компанії.

Вчора GM оголосила про отримання $2,25 млрд інвестицій від інвестфонду японського гіганта SoftBank. В обмін фонд SoftBank Vision Fund отримає частку в Cruise в розмірі 19,6%.

Одночасно GM оголосив про те, що від себе додасть ще $1,1 млрд інвестицій. Тобто, в цілому Cruise отримає $3,3 млрд інвестицій.

Це важливо в першу чергу тому, що демонструє серйозність планів GM щодо сегмента самокерованих авто. Тобто, незважаючи на всі ті негативні події, які відбулися в сегменті безпілотних машин останнім часом, GM сповнена рішучості комерціалізувати свій автопілот вже в наступному році. Що ж, цьому прагненню можна тільки захоплюватися. Будемо сподіватися, що GM все вдасться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування