0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Honda Aircraft представила оновлений HondaJet зі збільшеною дальністю польоту


Honda Aircraft представила оновлений HondaJet зі збільшеною дальністю польоту

Компанія Honda Aircraft представила модернізовану версію дводвигунового легкого бізнесджета HondaJet – HondaJet Elite зі збільшеною дальністю польоту.

Даний літак розроблявся японським авіабудівником протягом останніх двох років і отримав кілька істотних новинок, які мають сприяти нарощенню його конкурентних переваг на ринку.

Перші поставки лайнера очікуються в серпні 2018 року.

Дальність польоту HondaJet Elite збільшилася на 17% в порівнянні з базовою версією лайнера і вже досягає 2661 км. Цьому в тому числі сприяло збільшення ємності паливних баків і поліпшення аеродинамічних характеристик повітряного судна (ПС). Керівництво Honda Aircraft запевняє, що нове ПС набагато економічніше від своїх конкурентів аналогічного класу і відрізняється меншим рівнем викидів шкідливих речовин.

Серед основних нововведень також можна відзначити модернізовану авіоніку Garmin 3000, шкіряні крісла з забарвленням в двоколірній гамі, а також аудіосистему Bongiovi Aviation, позбавлену звичних динаміків і повністю інтегровану в обшивку салону. Нова авіоніка володіє додатковим функціоналом для оптимального планування польоту, а також спеціальними захисними функціями з автоматичної стабілізації повітряного судна, спрямованими на підвищення безпеки польотів. Крім того, літак оснащений новим впускним пристроєм, який вирівнює роботу кожного двигуна, що в кінцевому рахунку дозволяє знизити рівень шумів і тим самим домогтися більш комфортною обстановки в салоні.

Іншими відмінними рисами бізнесджета є надкрильне розташування двигунів, крило з природним ламінарним обтіканням, а також композитний фюзеляж. Незначним модернізаціям піддалося хвостове оперення.

Заявлена ​​максимальна крейсерська швидкість бізнесджета становить 781 км/год, максимальна висота польоту 13100 м, максимальна скоропідйомність обмежена 1250 м/хв. Бізнесджет оснащений сучасними турбовентиляторними двигунами GE Honda HF120. Літак вже сертифікований на відповідність вимогам Федеральної авіаційної адміністрації США (FAA) і Європейського агентства з безпеки авіаперевезень (EASA).

Орієнтовна вартість ПС становить 5,25 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування