0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в травні зріс в 2 рази


Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в травні зріс в 2 рази

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) в травні зріс в 2 рази з 5,546 млрд гривень (на 1 травня) до 11,489 млрд гривень (на 1 червня).

Про це йдеться у повідомленні Державної казначейської служби.

Мінімальний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в 2018 році становив станом на 1 січня 5,099 млрд гривень, а максимальний – 20,105 млрд гривень – на 1 лютого.

За 2017 рік залишок коштів на єдиному казначейському рахунку скоротився з 14,258 млрд гривень до 5,1 млрд гривень.

Довідка Finance.ua:

  • Єдиний казначейський рахунок – система бюджетних рахунків органів Держказначейства, на які зараховуються податки, збори, інші обов’язкові платежі держбюджету, з яких органами Держказначейства здійснюються платежі на користь суб’єктів господарювання, які виконали роботи або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування