Німеччина і Австрія посилюють прикордонний контроль для запобігання нелегальній міграції


Німеччина і Австрія посилюють прикордонний контроль для запобігання нелегальній міграції

Об’єднуючи зусилля в охороні кордонів, влади Німеччини і Австрії посилюють боротьбу проти злочинності та нелегальної міграції. Співробітники федеральних поліцій ФРН і Австрії, а також баварської земельної поліції почнуть спільне — потрійне патрулювання в прикордонних областях з п’ятниці, 1 червня, повідомляє агентство dpa.

Як уточнюється в повідомленні, на альпійському прикордонному перевалі Бреннер буде введено спільне німецько-австрійське патрулювання. Початковий строк для цих заходів — три місяці, після чого будуть підбиті підсумки.

Поліцейські мають намір ретельніше контролювати залізничне сполучення, особливо вантажне. За словами представника федеральної поліції Німеччини в Мюнхені Томаса Боровика (Thomas Borowik), “ми маємо намір на ранніх стадіях перешкодити нелегальному в’їзду на вантажних поїздах, що небезпечно, і запобігти нещасним випадкам. Мігранти знову і знову піддають себе небезпеці, ставлячи на карту власне життя”.

У 2017 році в регіоні, за який відповідає управління федеральної поліції в Мюнхені, з вантажних потягів були зняті близько 1000 нелегальних мігрантів. Вони намагалися в’їхати до Німеччини, ховаючись між вантажних вагонів або на їх дахах.

За даними поліції, кількість нелегальних мігрантів йде на спад. У 2017 році на австрійсько-німецькому кордоні були затримані близько 14600 осіб, 7200 з них були відправлені назад. За перші чотири місяці 2018 року було вироблено близько 3800 затримань. У 2016 році кількість затримань у регіоні становить близько 127 тисяч, повідомляється на сайті мюнхенського управління федеральної поліції

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування