S&P знизило рейтинг Deutsche Bank


S&P знизило рейтинг Deutsche Bank

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor’s Global Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг емітента Deutsche Bank AG і його основних підрозділів до “ВВВ+” з “А-”.

Як повідомляється в прес-релізі агентства, прогноз – “стабільний”.

При цьому рейтинги були виведені зі списку на перегляд з можливістю зниження (CreditWatch negative).

Одночасно S&P GR підтвердило короткостроковий кредитний рейтинг емітента “А-2”.

“Зниження довгострокового кредитного рейтингу емітента відображає те, що оновлена стратегія Deutsche Bank передбачає більш глибоку реструктуризацію бізнес-моделі, ніж ми очікували, – наголошується в повідомленні агентства. – Хоча ми вважаємо, що керівництво приймає жорсткі, хоча і неминучі, заходи і пропонує логічну стратегію для успішного відновлення рентабельності банку до більш здорового, стійкого рівня в середньостроковій і довгостроковій перспективі банк, схоже, входить у період стійкого відставання від конкурентів, багато з яких завершили реструктуризацію”.

Виведення рейтингів банку зі списку “на перегляді” сталося після тримісячного періоду, протягом якого він перебував під пильною увагою, з кульмінацією у вигляді відставки головного виконавчого директора Джона Крайана 8 квітня. Новим CEO призначений Крістіан Севінг, який раніше очолював роздрібний підрозділ Deutsche Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua