Офіційні зарплати гравців "Динамо" не дотягують до 1 тисячі доларів


Офіційні зарплати гравців "Динамо" не дотягують до 1 тисячі доларів

Гравці київського “Динамо” отримують досить низьку офіційну зарплату в команді.

Про це стало відомо з зарплатної відомості столичного клубу.

Згідно з документом, найбільш оплачуваними гравцями столичного клубу станом на січень 2018 року були Олег Гусєв, Денис Гармаш і Євген Хачеріді. Їхня зарплата становила 20 тисяч 204 гривні. Водночас за неофіційною інформацією УП, в останній рік зарплата Гусєва в київській команді була на рівні 50 тисяч доларів на місяць.

Нинішній капітан “Динамо” Віктор Циганков отримує в команді трохи більше 19 тисяч гривень на місяць. Сергій Сидорчук заробляє трохи більше 20 тисяч гривень на місяць.

За інформацією джерел, той же Сидорчук отримує зарплату “в конверті” на рівні 1 млн євро на рік тобто, понад 80 тисяч євро на місяць.

Головний тренер київського “Динамо” Олександр Хацкевич, згідно з відомістю, за свою роботу отримує грошову нагороду в 18 тисяч гривень на місяць. А найбільше серед тренерського штабу зарплата у тренера воротарів Михайла Михайлова – понад 22 тисячі на місяць.

Серед легіонерів найбільшу зарплату має Мбокані в розмірі 20 191 гривня на місяць. У інших іноземних гравців “Динамо” від 13 до 19 тисяч гривень на місяць. Серед керівників “Динамо” найбагатшим по зарплаті є президент Ігор Суркіс, у якого 40 тисяч гривень на місяць заробітку.

Цікаво, що спортивний директор “Динамо” Олексій Михайличенко заробляє лише 10 тисяч гривень. А генеральний директор клубу Реваз Чохонелідзе, який свого часу працював в італійському “Мілані”, отримує і того менше – 9 тисяч гривень на місяць. У 2016 році “Українська правда” писала про зарплати гравців і керівників донецького “Шахтаря”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua