Україна цьогоріч отримала від країн НАТО зброї та військових засобів на понад $45 млн


Україна цьогоріч отримала від країн НАТО зброї та військових засобів на понад $45 млн

Україна цього року отримала від США, Литви, Великої Британії і Канади летальної зброї та інших військових засобів на суму в понад $45 мільйонів.

Про це заявив т.в.о. начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних сил України Валентин Левчик.

“Цього року ми отримали вже матеріально-технічну допомогу на суму в понад 45 млн доларів США, серед яких понад 44 млн – це технічна допомога: протитанкові ракетні комплекси, станції контрбатарейної боротьби, прилади нічного бачення та інше і близько 500 тисяч доларів США гуманітарної допомоги – це інші товари військового призначення”, – сказав він.

За словами військового, упродовж 2014-2018 років ЗСУ отримали допомогу у вигляді матеріальних засобів від 20 країн світу.

“Технічна допомога: прилади нічного бачення, засоби зв’язку, техніка для розмінування, автомобільна техніка, радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби, протитанкове озброєння та інше – на суму в понад $292 млн, а також медичне та тилове майно на суму близько $56 млн”, – розповів Левчик.

Довідка Finance.ua:

  • Литва стала першою державою-членом НАТО, яка вирішила постачати Україні елементи летальної зброї.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування