Квартальна виручка на світовому серверному ринку підскочила майже на 40%


Квартальна виручка на світовому серверному ринку підскочила майже на 40%

Дослідження, проведене компанією International Data Corporation (IDC), показало, що світовий ринок серверів в першому кварталі 2018 року показав значне зростання – як в грошовому, так і в штучному вираженні.

За оцінками, в період з січня по березень включно в глобальному масштабі було реалізовано серверів на $18,8 млрд. Це на значні 38,6% більше в порівнянні з результатом за першу чверть 2017-го, коли обсяг ринку оцінювався в $13,6 млрд.

У п’ятірку лідерів за розміром доходу входять Dell, HPE/New H3C Group, Lenovo, IBM і Cisco. Частки цих постачальників за підсумками першого кварталу склали відповідно 19,1%, 18,6%, 5,8%, 5,3% і 5,2%. З динамікою зміни виручки названих виробників можна ознайомитися в таблиці нижче:

Якщо розглядати ринок у штучному вираженні, то відвантаження серверів досягли 2,7 млн ​​одиниць. Для порівняння: роком раніше цей показник дорівнював 2,2 млн штук. Таким чином, зростання в річному численні склало 20,7%.

Найбільшими гравцями галузі в плані поставок у штуках є Dell, HPE/New H3C Group, Inspur, Lenovo і Super Micro. Ці виробники за підсумками першого кварталу зайняли відповідно 20,6%, 16,0%, 6,5%, 6,0% і 5,8% світового ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування