Швейцарський фонд заробив 65% річних і провів аудит від KPMG


Швейцарський фонд заробив 65% річних і провів аудит від KPMG

ICE AM є швейцарською компанією, яка пропонує своїм клієнтам інвестиційні портфелі (стратегії) на валютному ринку. У кожному портфелі знаходиться кілька керуючих, кожен з яких має тривалий досвід роботи і ефективну торговельну стратегію. Вся торгова діяльність відбувається під контролем професійних ризик-менеджерів ICE AM.

ICE AM має ліцензію швейцарського фінансового регулятора FiNMA і працює по типу Asset Manager – це означає, що компанія не бере на свій рахунок кошти клієнтів, а керує ними. Управління засобами на даний момент відбувається через торгового посередника – відомий швейцарський форекс-банк Swissquote.

Характерною рисою ICE AM є прозорість торгівлі керуючих, діяльність яких кожен клієнт може спостерігати в online-режимі. Крім цього, нещодавно були опубліковані результати аудиту трек-рекорду, який підтверджує прибутковість інвестиційних стратегій.

Результати аудиту ICE AM – показники прибутковості

Аудит здійснювала одна з найбільших аудиторських компаній, яка входить в big-4 – KPMG. Був проведений аналіз всіх угод керуючих і розрахована прибутковість стратегій, а також показники ефективності.

Дохідність інвестиційних стратегій на період з 29 листопада 2016 по 31 грудня 2017 склала (вирізка з результатів аудиту):

Результати аудиту ICE AM – показники ефективності

Професійна торгівля на валютному ринку не може демонструвати стабільні результати і відсутність тимчасових збитків. Тому для оцінки інвестиційного продукту необхідно знати з яким ризиком було отримано прибуток.

KMPG визначає 4 важливі параметри ефективності: максимальна просадка (Max DD) і коефіцієнти Сортіно, Шарпа і Калмар: Як видно з малюнка вище, максимальна просадка в розмірі 21,13% була досягнута Moderate strategy, проте відношення річної прибутковості до максимальної просідання більше ніж 3 : 1 (65,15% / 21,13% = 3,08).

Подібний показник є більш ніж відмінним для інвестиційних продуктів, що пропонуються різними фондами і Asset Manager’амі. З детальними результатами аудиту можна ознайомитися за посиланням на початку статті, а так само в статті в блозі CEO ICE FX Володимира Кондрашова.

ICE AM-одне з підрозділів групи компаній ICE GROUP. Крім Asset Manager в групу входить брокерська компанія ICE FX. На відміну від швейцарської компанії, ICE FX має ліцензію Лабуан і надає більш гнучкий і масштабний інвестиційний функціонал для роздрібних клієнтів. До слова, ICE FX також зараз проходить фінансовий аудит, результати якого будуть опубліковані в найближчі місяці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua