Глава "Української біржі" Ткаченко подав у відставку


Глава "Української біржі" Ткаченко подав у відставку

Глава “Української біржі” (УБ, Київ) Олег Ткаченко подав у відставку, повідомляється на веб-сайті фондового майданчика.

“Я прожив з УБ істотну частину свого життя, але настав час рухатися далі. Хочу побажати колективу, з яким ми разом вже 10 років, подальших успіхів у якнайшвидшій реалізації всього задуманого. Упевнений, що біржа залишиться одним з найбільш активних драйверів розвитку фондового ринку України”, – наведені його слова в повідомленні.

Біржова рада УБ 24 травня затвердила відставку і прийняла рішення з 1 червня делегувати повноваження тимчасово виконуючого обов’язки голови правління УБ його першому заступнику Євгену Комісарову.

“Складно переоцінити внесок О.Ткаченка в розвиток біржі. Таких професійних і одночасно небайдужих фахівців на нашому ринку небагато. Мені було дуже приємно працювати з Олегом в одній команді і сподіваюся, що він залишиться на фондовому ринку, і у нас ще буде можливість і привід співпрацювати”, – прокоментував відставку глава біржової ради УБ Артемій Єршов.

Довідка Finance.ua:

  • УБ засновано 15 травня 2008 року провідними учасниками українського ринку цінних паперів спільно з російською фондовою біржею РТС.
  • Торги вона почала в березні 2009 року і першою запустила ринок заявок, інтернет-трейдинг, ринок РЕПО, розрахунки через центрального контрагента і терміновий ринок.
  • Ткаченко очолював біржу з моменту заснування.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:УБ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua