Lloyds продає портфель ірландських іпотечних кредитів банку Barclays за 4 млрд фунтів


Lloyds продає портфель ірландських іпотечних кредитів банку Barclays за 4 млрд фунтів

Lloyds Banking Group продає портфель житлових іпотечних кредитів, виданих в Ірландії, банку Barclays за 4 млрд фунтів стерлінгів ($5,4 млрд).

Продаж портфеля відповідає стратегії, в рамках якої Lloyds має намір скоротити ризики і сфокусувати бізнес на британських операціях, зазначається в прес-релізі банку.

Угода, як очікується, буде завершена в другому півріччі 2018 року, і Lloyds має намір направити отримані від продажу портфеля кошти на загальнокорпоративні цілі.

Загальний обсяг портфеля, що продається, становить 4,3 млрд фунтів, в тому числі прострочені кредити на суму 300 млн фунтів. За підсумками 2017 року Lloyds зафіксував доподатковий збиток в розмірі 40 млн фунтів за цим портфелем.

В результаті продажу портфеля показник достатності капіталу першого рівня (CET1) банку підвищиться приблизно на 25 базисних пунктів, зазначають в Lloyds.

При цьому банк зафіксує одноразовий доподатковий збиток в 110 млн фунтів, який буде відображений в його звітності за перше півріччя поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування