Доларовий індекс завершує зростанням п'ятий тиждень поспіль


Доларовий індекс завершує зростанням п'ятий тиждень поспіль

Курс долара США до євро слабо знижується в п’ятницю після незначного підйому напередодні.

Пара євро/долар торгується на рівні $1,1811 у порівнянні з $1,1795 на закриття попередньої сесії.

Спотовий доларовий індекс, що розраховується Bloomberg, з початку цього тижня збільшився на 1% завдяки позитивним статистичним даним. Індикатор піднімається п’яту сесію поспіль, що є найтривалішим періодом безперервного зростання з липня 2015 року. За цей період значення індексу підвищилося на 4,2%.

У п’ятницю значення індексу стабільне.

“Долар зміцнюється, оскільки сильні статдані послаблюють побоювання, що високі прибутковості держпаперів чинять тиск на економічне зростання, – відзначає аналітик Mitsubishi UFJ Trust & Banking Corp. у Токіо Сунтаро Ікесіма. – Долар – найкраща валюта для купівлі, оскільки ситуація в економіці США краща в порівнянні з єврозоною або Великобританією, де зберігаються побоювання уповільнення зростання”.

Прибутковість десятирічних US Treasuries в п’ятницю зросла на 1 базисний пункт (б.п.) – до 3,12%, що є максимумом з 2011 року, з початку цього тижня вона збільшилася на 15 б.п.

Американська валюта продовжує дорожчати щодо єни, завершуючи зростанням восьмий тиждень поспіль – це найбільший подібний період з жовтня 2014 року.

Підвищення ключового індексу споживчих цін в Японії в квітні сповільнилося другий місяць поспіль, і це показує, що цільовий показник інфляції в країні як і раніше недосяжний.

Споживчі ціни без урахування свіжих продуктів харчування в Японії, ключовий показник інфляції, що відстежується Центробанком країни, в квітні 2018 року зросли на 0,7% в річному вираженні, свідчать дані міністерства внутрішніх справ і комунікацій країни.

Підйом сповільнилося з березневого рівня в 0,9% і виявився слабшим, ніж очікували експерти (0,8%).

Курс долара до єни піднявся до 110,85 єни в порівнянні з 110,77 єни напередодні. Вартість євро відносно єни збільшилася до 130,94 єни проти 130,65 єни на закриття попередньої сесії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування