Субсидії по-новому: які права зберегли за українцями


Субсидії по-новому: які права зберегли за українцями

Уряд, після введення нових правил надання субсидій з 1 травня, зберіг за субсидіантами право оформляти їх не на всіх зареєстрованих, а на осіб, які фактично мешкають у квартирі.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства соціальної політики.

«Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а на осіб, які фактично мешкають у квартирі, з 1 травня 2018 р. збереглося. Держава йде назустріч сім’ям, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає в квартирі, не враховувати при розрахунку розміру субсидії», – йдеться в повідомленні.

Міністерство відзначило, що в такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії в декларації про доходи в розділі «склад сім’ї» повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть з одержувачем субсидії. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

У повідомленні йдеться, що разом з декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, підкресливши відповідні слова.

А також обов’язково надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні).

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту направляє в помешкання цього заявника державного соціального інспектора.

Він в свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання. Далі в органі соціального захисту готують подання на комісію, яка приймає рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування