Омелян анонсував проект з мультимодального переміщення транзитної пошти


Омелян анонсував проект з мультимодального переміщення транзитної пошти

Кабінет Міністрів України сьогодні, 16 травня, схвалив постанову щодо реалізації пілотного проекту з мультимодального переміщення транзитних поштових відправлень.

Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Робимо реальні кроки, щоб реалізувати транзитний потенціал України! Рік важкої праці і сьогодні на засіданні Кабміну схвалили постанову, ініційовану спільно МІУ та ДФС, про реалізацію пілотного проекту з мультимодального переміщення транзитних поштових відправлень”, – повідомив урядовець.

За його словами, майже всі успішні національні пошти (серед яких пошти Німеччини та Нідерландів, Гонконгу та Сінгапуру, країн Балтії, Казахстану, Грузії) активно працюють у так званому мультимодальному форматі. У цій моделі великі e-commerce партнери направляють консолідовані вантажі (вантаж, що перевозиться одним транспортним засобом, але складається з декількох партій товарів, призначених різним одержувачам – ред.) в транзитну країну, в якій поштовий оператор його обробляє, сортує та направляє вже індивідуальні поштові відправлення до країн призначення за найвигіднішими та найшвидшими маршрутами.

“Укрпошта, наш національний оператор, вже в 2017 році опрацювала більше 1 млн кг транзитних поштових відправлень – Ігор Смілянський та його команда збільшили цей перспективний бізнес у порівнянні з 2016 роком втричі! Це добрий старт, однак вірю, що в 2018-19 роках Україна має шанс значно наростити ці обсяги та стати активним гравцем і в мультимодальному переміщенні транзитної пошти”, – зазначив Омелян та наголосив, що схвалення постанови стане поштовхом і для розвитку вантажної авіа-інфраструктури країни, яка потребує розширення для реалізації таких проектів розвитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua