Суд відклав на 14 червня касації на відмову Siemens у справі про "кримські" турбіни


Суд відклав на 14 червня касації на відмову Siemens у справі про "кримські" турбіни

Арбітражний суд Московського округу у вівторок відклав на 14 червня розгляд скарг у справі про “кримські” турбіни.

Засідання відкладено для ознайомлення суду зі скаргою німецької компанії Siemens, що надійшла до суду 14 травня.

Як повідомлялося, раніше касаційні скарги подало ТОВ “Зовнішньоекономічне об’єднання “Технопромекспорт” на відмову в задоволенні зустрічного позову до Siemens.

Дана скарга мала розглядатися у вівторок, 15 травня, однак суд і сторони вирішили, що скарги “Технопромекспорту” і Siemens мають розглядатися одночасно.

Як повідомлялося, суди нижчих інстанцій відмовили Siemens в позові до ВАТ “ЗО “Технопромекспорт” і ТОВ “ЗО “Технопромекспорт” (“ТПЕ”, структури “Ростеху”) у справі про “кримські” турбіни.

“Технопромекспорт” подали зустрічний позов про визнання недійсними пунктів контракту на постачання турбін до Криму, що стосуються обмеження їх використання та дотримання санкцій.

В пункти було включено вимогу не виконувати контракт, якщо ним будуть порушені санкції ряду держав – США, ЄС, ООН, і в тому числі санкції до РФ. Пункти також містять положення, що визначають, куди повинно поставлятися обладнання. У них також присутня заборона на використання обладнання в Криму. Ще один пункт прив’язав обладнання до конкретного майданчика через технічні і кліматичні показники.

При цьому представники “Технопромекспорту” вказували, що пункти були включені в договір за наполяганням Siemens. На момент укладення договору між двома російськими сторонами – ТОВ “Сіменс технології газових турбін” (СП з “Силовими машинами”, виробило турбіни) і “Технопромекспорт” – ці умови вже були нікчемними.

“Ми зобов’язані дотримуватися норм права, а не санкціної політики інших держав”, – заявив раніше представник ВАТ “ЗО “Технопромекспорт”.

Дев’ятий арбітражний апеляційний суд 1 березня підтвердив рішення Арбітражного суду Москви, який 14 грудня 2017 року відмовив німецькій Siemens в позові до ВАТ “ЗО “ТПЕ” і ТОВ “ЗО “ТПЕ” “з приводу незаконного, як вважає позивач, переміщення турбін у Крим.

ТПЕ” подали скарги на відмову в зустрічному позові до Simens. Це рішення також було залишено без зміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua