Forward Bank зайняв 3-є місце в номінації «Класичний депозит» рейтингу «ТОП-50 банків України», представленого «Financial club» у 2018 році


Forward Bank зайняв 3-є місце в номінації «Класичний депозит» рейтингу «ТОП-50 банків України», представленого «Financial club» у 2018 році

Як повідомляється в дослідженні, на місце розташування банків в рейтингу впливали такі показники:

середньорічна процентна ставка;
розмір і порядок розрахунку комісії за дострокове зняття коштів;
кількість відділень банку, в яких можна зняти вклад, відкритий в іншому відділенні; абсолютна та відносна динаміка гривневого депозитного портфеля фізосіб у банку за 2017 рік, а також різниця між середньорічною процентною ставкою і середньорічним значенням UIRD (український індекс ставок за вкладами фізосіб, що розраховується НБУ на основі даних, що надаються 20 найбільшими банками за обсягом депозитного портфеля населення;
в 2017 році середньорічне значення UIRD по шестимісячних вкладах склало 15,27 %).

«Зараз для клієнтів, які віддають перевагу підвищеній доходності за вкладами, у нас є акційні пропозиції, що дозволяють отримати до 18 % річних», прокоментував Костянтин Кошеленко, заступник Голови Правління Forward Bank.

У рейтингу «ТОП-50 провідних банків України 2018» український комерційний Forward Bank зайняв 26-у позицію. За рік Банк піднявся на 4 сходинки порівняно з 2017 роком.

Надійність Банку та ефективність його діяльності підтверджені авторитетними рейтингами та дослідженнями. Forward Bank стабільно входить до ТОП-10 найнадійніших банків України, згідно з Рейтингом надійності банківських депозитів впливового агентства «Стандарт-Рейтинг», за результатами діяльності 2017 року.

Підтвердження рейтингів ПАТ «Банк Форвард» обумовлено високими показниками ліквідності, а саме: на 03.05.2018 р. коефіцієнт миттєвої ліквідності (H4) складає 144,58 %, при нормативному значенні — не менше 30 %. Показник миттєвої ліквідності показує здатність банку забезпечити своєчасне виконання своїх грошових зобов’язань за рахунок високоліквідних активів (грошових коштів у касі та на кореспондентських рахунках).

Чим вищий даний показник, тим більш стійкий банк. Коефіцієнт короткострокової ліквідності (Н6) складає 64,18 %, при нормативному значенні — не менше 60 %; коефіцієнт поточної ліквідності (H5) складає 86,99 %, при нормі – не менше 40 %.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Форвард
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування