"Юнекс Банк" відкрив торговельну точку у Кам’янському


"Юнекс Банк" відкрив торговельну точку у Кам’янському

Продовжуючи активний розвиток мережі торговельних точок, ПАТ «Юнекс Банк» відкрив сьогодні у місті Кам’янське Дніпропетровської області своє перше представництво. Відтепер жителі і цього міста мають змогу швидко та зручно оформити кредит готівкою до 50 тис. грн. без застави та поруки для здійснення своїх задумів та мрій. Тим більше, що цієї весни ми пропонуємо клієнтам дуже цікаву за умовами пропозицію – кредит «ОГО!».
Торговельна точка знаходиться за адресою: м. Кам’янське, ТЦ «Радуга» пр-т Свободи, 57 А, тел. 097-254-74-09, графік роботи: пн-нд з 09:00 до 18:00.
Співробітник банку надасть вичерпну інформацію щодо оформлення кредиту готівкою, оформить заявку, підготує документи на видачу кредиту та відповість на питання щодо його погашення.
Загалом станом на сьогодні на території Дніпропетровщини вже працюють 4 торговельних точки та 3 відділення ПАТ «Юнекс Банк». З адресами та контактами мережі торговельних точок та відділень ПАТ «Юнекс Банк» можна ознайомитися на сайті банку. Запрошуємо відвідати наші представництва у вашому місті та оцінити високу якість обслуговування в ПАТ «Юнекс Банк»!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування