У квітні вклади населення в банках збільшилися до 476,6 млрд гривень


У квітні вклади населення в банках збільшилися до 476,6 млрд гривень

У квітні кошти, розміщені фізичними особами на рахунках у банках у гривнях та іноземній валюті, за оперативними даними, збільшилися на 1,5% з 469,5 млрд гривень станом на 1 квітня до 476,552 млрд гривень на 1 травня.

Про це свідчать дані Національного банку.

З початку року вклади населення в банках зросли на 0,9% з 472,2 млрд гривень.

Гривневі вклади населення в банках у квітні зросли на 3,7% з 241,9 млрд гривень на 1 квітня до 250,9 млрд гривень на 1 травня.

При цьому валютні депозити населення в гривневому еквіваленті в звітному місяці скоротилися на 0,8% з 227,5 млрд гривень до 225,7 млрд гривень.

Депозити юридичних осіб (гривневі і валютні) в квітні зросли на 1,8% з 375,4 млрд гривень на 1 квітня до 382,3 млрд гривень на 1 травня.

За оперативними даними НБУ, середня процентна ставка за гривневими депозитами (середньомісячна) у квітні для юросіб зросла на 0,3 п. п. до 11,3%, для фізосіб зросла на 0,1 п. п. і склала 11%.

Ставка за валютними депозитами для юросіб склала 2,1%, для населення – 2,3%.

Зазначимо, за версією авторитетної премії FinAwards2018, найкращим ощадним вкладом в Україні визнано «Строковий в національній валюті» від Приватбанку.

Якщо ви хочете порівняти найвигідніші ставки та пропозиції ринку, рекомендуємо скористатися сервісом від Finance.ua.

Більш того, завдяки програмі Бонус до депозиту» від Finance.ua ви отримаєте значне підвищення процентної ставки.

Замовити «Бонус до депозиту» легко. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.ua, обирайте зручну для Вас пропозицію від банків у гривні, доларах або євро. Оформляйте заявку на сайті. От і все! Ви вже заробляєте більше на своєму депозиті з Finance.ua!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування