Щодо спростування інформації телеканалу «Інтер» стосовно діяльності ПАТ «Промінвестбанк»


Щодо спростування інформації телеканалу «Інтер» стосовно діяльності ПАТ «Промінвестбанк»

У зв’язку із низкою сюжетів, які поширював телеканал «Інтер» у програмі «Подробиці» впродовж квітня-травня 2018 року щодо діяльності ПАТ «Промінвестбанк», повідомляємо наступне.

Подана інформація не відповідає дійсності. Ключова теза даних сюжетів про нібито низький рівень капіталізації банку не витримує ніякої критики та може свідчити тільки про свідоме викривлення фактів. Звітність банку є публічною і щорічно підтверджується міжнародними аудиторами. Крім того, на початку року банк успішно пройшов комплексну інспекційну перевірку Національного Банку України. Поточний показник достатності капіталу – основного індикатора рівня забезпеченості банку власними ресурсами – станом на 01.04.2018 року складає 17,12%, що є вищим за середній рівень по банківській системі України (16,49%).

ПАТ «Промінвестбанк» має довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaАА + (з позитивним прогнозом) за національною українською шкалою від рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг». Банк повністю докапіталізований та не потребує додаткових фінансових вливань від материнської структури, працює в українському законодавчому полі, дотримуючись нормативів НБУ та виконуючі всі взяті на себе зобов’язання перед клієнтами.

Показники ліквідності повністю відповідають вимогам НБУ: норматив миттєвої ліквідності (Н4) становить 83,0% (при нормативному значенні НБУ не менше 20%), норматив поточної ліквідності (Н5) – 77,1% (при значенні не менше 40%), норматив короткострокової ліквідності (Н6) – 80,6% (при значенні не менше 60%).

За 2017 рік банк отримав чистий операційний дохід у розмірі 1 529,5 млн. грн. Збитки, відображені Промінвестбанком у звітах, є виконанням вимог НБУ щодо формування резервів.

ПАТ «Промінвестбанк» буде захищати свої інтереси та інтереси своїх вкладників у законодавчому полі України. Найближчим часом Банк звернеться до керівництва телеканалу «Інтер» з вимогою негайно спростувати недостовірну інформацію, поширену журналістами телеканалу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua