Україна зробить все, щоб не дати використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни – Порошенко


Україна зробить все, щоб не дати використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни – Порошенко

Україна зробить все, щоб не дати Росії використовувати “Північний потік-2” як елемент гібридної війни як проти Києва, так і проти Європи, запевнив Президент України Петро Порошенко.

“Ми будемо робити все для того, щоб донести об’єктивну картину і не дати Росії використовувати “Північний потік” як елемент гібридної війни проти не тільки України, але й проти всієї Європи. Я заявляю про те, що ми будемо робити все, що від нас залежить”, – сказав П. Порошенко журналістам після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макроном в Аахені (Німеччина) у четвер.

Він зазначив, що постійно піднімає тему будівництва “Північного потоку-2” під час переговорів з представниками Німеччини, Франції, Європейської Комісії

На думку Президента України, будівництво “Північного потоку-2” становить “надзвичайно велику небезпеку не тільки для України і не тільки фінансово”.

“Ця небезпека – геостратегічна, ця небезпека в тому числі і оборонна… і неможливо безвідповідально ставитися “до цієї надзвичайно важливої функції”, – зазначив П. Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування