Завершено будівництво автодорожньої частини Кримського мосту


Завершено будівництво автодорожньої частини Кримського мосту

Компанія “Стройгазмонтаж” завершила виконання першого етапу контракту з будівництва Кримського мосту – будівництво автодорожньої частини. Про це повідомив замовник будівництва ФКУ Упрдор “Тамань” Росавтодору.

Замовник зазначив, що прийняв у будівельників автодорожню частину моста через Керченську протоку для завершення підготовки до відкриття руху, запуск якого запланований на другу половину травня.

“Компанія “Стройгазмонтаж” завершила виконання першого етапу державного контракту з будівництва Кримського моста — щодо автодорожньої складової”, — йдеться у повідомленні. Як зазначив начальник ФКУ Упрдор “Тамань” Роман Новіков, зараз дорожники завершують підготовку до відкриття руху новою ділянкою федеральної автодороги А-290 — Кримським мостом, щоб запустити рух у другій половині травня. За час, що залишився, дорожники мають завершити облаштування готової дороги дорожніми знаками, а служби експлуатації — забезпечити комплексну готовність всіх систем та підрозділів до забезпечення безпечного руху новою автодорогою.

Одночасно “Стройгазмонтаж” продовжує будівельно-монтажні роботи з другого етапу держконтракту — залізничної частини Кримського мосту. Термін виконання — грудень 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування