25 тисяч осіб колективно купили картину Пікассо за $2 млн


25 тисяч осіб колективно купили картину Пікассо за $2 млн

Хоча покупці не зможуть повісити картину у своїй вітальні, кожен з них може тепер претендувати на право володіння витвором одного з найбільш знакових художників 20-го століття.

Група з 25 тисяч незнайомих людей придбала картину Пабло Пікассо Бюст мушкетера (Musketeer Bust, 1968) за 2 млн доларів, заплативши приблизно 50 доларів з людини.

Покупка була здійснена на швейцарському веб-сайті QoQa, який зазвичай пропонує домашні товари зі знижкою (наприклад, кухонне приладдя) або дешеві авіаквитки (наприклад, квитки в низку міст Північної Африки). Але останній лот здивував усіх: 25 тис. осіб в Інтернеті купили в складчину картину Пікассо, кожен заплативши приблизно 50 доларів, пише Architectural Digest.

Засновник і головний виконавчий директор QoQa Паскаль Маєр пояснив, що мета продажу картини на платформі полягала в тому, щоб демократизувати світ мистецтва, зробивши його більш доступним для звичайних людей.

Поки що не ясно, де буде зберігатися куплена картина. В даний час вона демонструється в Женевському музеї сучасного мистецтва, а після жовтня групі з 25 тисяч власників доведеться разом вирішувати, куди відправити знаменитий витвір мистецтва для постійної експозиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування