Український стартап для аудиту кібербезпеки визнали перспективним в Ірландії


Український стартап для аудиту кібербезпеки визнали перспективним в Ірландії

Компанія GuardYoo, що створює інноваційні продукти в галузі кібербезпеки, створена українськими підприємцями Романом Сологубом і Олегом Дерев’янком, увійшла в число найбільш перспективних технологічних стартапів Ірландії.

У грудні 2017 року компанія була відібрана в перший набір першого спеціалізованого International Security Accelerator в м. Корк (Ірландія), основним інвестором якого виступає один з найбільших в Ірландії венчурних фондів Kernel Capital і Bank of Ireland, – повідомляє Дело.

GuardYoo посіла друге місце у номінації most investable company акселератора, а також отримала престижний приз most investable team від Sophia Business Angels Network і 15-16 травня візьме участь у Entrepreneur Experience — престижному заході, який зводить 24 найбільш перспективних нових підприємців з 24 видатними підприємцями Ірландії для 24-годинної спільної роботи над ідеями та проектами.

GuardYoo допомагає вирішити проблеми, пов’язані з кібербезпекою: чи порушено захисний периметр, які активи в мережі були скомпрометовані, які облікові дані були розкриті і які дані були виставлені і можуть бути вкрадені, чи в небезпеці компанія, чи є компанія сумісною з правилами кібербезпеки, яка погана практика в галузі ІТ і кібербезпеки є в компанії, що робить компанію вразливою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua