Україна і США обговорили розширення взаємного доступу на ринки


Україна і США обговорили розширення взаємного доступу на ринки

Ветеринарні служби України і США домовилися продовжити тісне співробітництво та активізувати двосторонню комунікацію для ефективного вирішення тих питань, які представляють взаємний інтерес.

Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби.

“Цього тижня в Україні перебувала делегація ветеринарної служби Міністерства сільського господарства Сполучених Штатів Америки. Метою даного візиту було обговорення низки питань, що представляють взаємний інтерес, Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів і компетентного органу США. В рамках візиту представники делегації ветеринарної служби Міністерства сільського господарства США провели низку зустрічей з головою Держспоживслужби Володимиром Лапою, фахівцями Департаменту безпеки харчових продуктів і ветеринарної медицини та Управління міжнародного співробітництва”, – йдеться в повідомленні.

Під час зустрічей американська сторона ініціювала обговорення технічних коректив до низки ветеринарних сертифікатів на імпорт в Україну окремих видів товарів, зокрема, кормів для домашніх тварин, кормових добавок, м’яса птиці, технічного желатину (не для харчового застосування), а також молока і молочних продуктів. З цих питань між фахівцями відбулися плідні технічні дискусії, за результатами яких найближчим часом будуть прийняті відповідні рішення.

Представники Держспоживслужби в свою чергу порушили питання щодо стану розгляду української заявки на експорт вітчизняного м’яса птиці, акредитація якої триває останні два роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування