Українська сільрада узаконила криптовалюти і купила всім жителям по «монеті» - ЗМІ


Українська сільрада узаконила криптовалюти і купила всім жителям по «монеті» - ЗМІ

Сільрада селища Єлизаветівка Дніпропетровської області узаконила криптовалюти в кінці квітня поточного року. Після прийняття такого рішення кожному жителю селища були куплені по 1 монеті Cardano (ADA). Про це повідомив місцевий телеканал «34 канал».

Голова сільради Максим Голосний розповів, що інвестиції в криптовалюту Cardano (ADA) склали $534. Він заявив, що «На кожного члена територіальної громади, який проживав і мав право голосу на території Єлизаветинської сільської ради станом на 1 січня 2015 р. придбано по одній криптоодиниці. Придбали ми її по 14 центів. Сьогодні кардана ейда 25,6 центів, тобто це вигідно», повідомляє Інформатор.

Варто зазначити, що на даний момент вартість зазначеної криптомонети становить вже 36 центів за 1 одиницю.

Про таку інвестицію знають тільки в сільраді, а місцеві жителі не знають про це нічого. Такі відомості надали журналісти місцевого телеканалу.

Крім того, голова сільради заявив про те, що голови сусідніх населених пунктів також хочуть узаконити криптовалюти. Законність таких інвестицій вимагає внесення змін до статуту територіальної громади, що актив можна було внести в засоби тергромади.

Другий етап являє собою отримання дозволів від СБУ, НАБУ, Нацбанку, Верховної Ради щодо законності використання бюджетних коштів на купівлю криптовалюти. Кошти з бюджету були виділені з сегменту перевиконання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua