Японія братиме плату за виліт із країни


Японія братиме плату за виліт із країни

З 7 січня 2019 року мандрівники, які виїжджають з Японії морським або повітряним транспортом, будуть сплачувати виїзний збір в розмірі 1000 ієн (9 доларів).

Виїзний збір вводиться через зростання в’їзного туристичного потоку і заплановану на 2020 рік Олімпіаду. Виручені кошти планують витратити на створення інфраструктури й поліпшення якості та асортименту туристичних послуг.

Податок торкнеться всіх мандрівників, які покидають Японію на авіа або на морському транспорті. Збір буде автоматично включатися у вартість квитків.

Від сплати виїзного збору звільнять дітей у віці до 2 років і транзитних пасажирів, які покидають країну протягом 24 годин з моменту прибуття.

Як очікується, надходження від нового податку зможуть принести в бюджет країни близько 43 млрд. ієн на рік (близько 350 млн. доларів).

Тільки в період з січня по березень новий податок може принести додаткові 6 млрд. ієн, більшу частину яких витратять на фінансування проекту з встановлення в аеропортах країни системи автоматичного розпізнавання облич.

До 2020 року Японія розраховує приймати 40 млн. іноземних туристів, до 2030 року – вже 60 млн. Зазначимо, що в 2017 році країну відвідало 28,7 млн. іноземних гостей (+19,3% до 2016 року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування