To the Moon: криптовалютні ентузіасти видобувають Bitcoin на висоті 35 000 метрів (фото)


To the Moon: криптовалютні ентузіасти видобувають Bitcoin на висоті 35 000 метрів (фото)

Компанія Miner One запустила в стратосферу повітрянe кул. з обладнанням для видобутку Bitcoin, якe назвали «Space Miner One (SMO)». Організація позиціонує себе як «спільнота людей, які хочуть отримати криптовалютну рентабельність». Хлопці настільки вірять у Bitcoin, що сподіваються, що такий PR-хід буде сприйнятий як «символ віри, що ціна Bitcoin буде вищою за 35 000».

Великий латексний балон з гелієм прикріплений до парашута. Він оснащений інтелектуальним обладнанням ASIC, в тому числі двома ASIC USB Block Erupters, підключеними до «мікропроцесора Raspberry Pi 3 і супутникового телефону», які «поміщені всередину капсули з вуглецевого волокна … разом з сувенірною монетою Bitcoin.

Куля також оснащена «навігаційним обладнанням для стеження з незалежним джерелом живлення, термоізоляцією і терморегулятором, що захищає його від екстремальних температур» — пояснили Miner One.

Космічний майнер проходить через тропосферу; ASIC активується і підключається за допомогою супутникового передавача до Інтернету … У міру того, як Space Miner One входить в стратосферу, падаючий тиск повітря змушує повітряну кулю розширюватися від 2,2 м до 10+ м в діаметрі.

Перед спуском «повітряна куля вибухає, парашут розкривається, і Space Miner One повертається назад на Землю у відкрите поле в Литві», — пояснили ентузіасти, додавши, що тривалість польоту складає приблизно 2 години 30 хвилин.

Перспектива видобутку Bitcoin в атмосфері стає все більш привабливою для венчурних капіталістів і майнінгових компаній.

Велика кількість сонячної енергії і температура замерзання в космосі — сильні аргументи для майнінгових компаній. Третя перевага космічного майнінгу, як зазначив на початку минулого року Пітер Тодд, полягає в тому, що це може бути єдиний економічно правильний спосіб використання сонячної енергії, яка генерується на орбіті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування