Українські авіакомпанії в січні-березні 2018 р. наростили пасажироперевезення на 12,7%


Українські авіакомпанії в січні-березні 2018 р. наростили пасажироперевезення на 12,7%

Авіакомпанії України в січні-березні 2018 року збільшили пасажирські перевезення на 12,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 2,109 млн осіб.

Згідно зі статистичними даними Державної авіаційної служби України, за перші три місяці поточного року на ринку пасажирських та вантажних перевезень здійснювали польоти 27 вітчизняних авіакомпаній, якими виконано 19,3 тис. комерційних рейсів, проти 18,7 тис. за той же період 2017 року.

Протягом січня-березня 2018 на ринку конкретно пасажирських перевезень працювало 15 вітчизняних авіапідприємств, серед яких лідерами були авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, “Азур Ейр Україна”, “Роза вітрів” і Yanair.

За підсумками звітного кварталу чотирма найбільшими пасажирськими авіакомпаніями перевезено 1,987 млн ​​осіб, що на 15,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і становить 94% від загального обсягу пасажирських перевезень українських авіакомпаній.

“Стійку позитивну тенденцію демонстрували як міжнародні, так і внутрішні перевезення (темпи приросту – 12,5% і 14,5% відповідно). При цьому, як і раніше, основний внесок у збільшення обсягів пасажирських перевезень зробило зростання сектора міжнародних повітряних перевезень, на який сьогодні припадає майже 90% від загальних обсягів”, – йдеться в повідомленні Державіаслужби.

Найбільше зростання (28%) спостерігалося в такому сегменті ринку пасажирських авіаперевезень, як міжнародні польоти на нерегулярній основі: за звітний квартал дев’ятьма українськими авіакомпаніями перевезено 649,3 тис. пасажирів. При цьому, 91% таких перевезень був здійснений чотирма вищезгаданими авіакомпаніями-лідерами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua