Як вибирали найкращі банківські продукти (фотозвіт)


19 квітня, під час UNIT Fintech Forum відбулася перша об’єктивна церемонія нагородження кращих банків України за розвиток фінансових продуктів і сервісів у нашій країні – FinAwards 2018.

Засновники цієї премії, провідні фінансові сайти країни Finance.ua і «Мінфін», спільно з пулом експертів визначили кращих представників банківського сектора поточного року в 14 номінаціях. Пропонуємо вашій увазі фотозвіт з церемонії нагородження.

Відкрив церемонію Іван Євтушенко – генеральний директор компанії Тріум (компанія управляє порталами Finance.ua і «Мінфін»). У своїй вступній промові він підкреслив, що найкращих в кожній з 14 номінацій FinAwards 2018 визначали експерти фінансового ринку.

Серед них – виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ), голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній, представники Ernst&Young, GFK Ukraine, MasterCard, StarLightMedia, YouControl і інших компаній.

Іван також зазначив, що відмінною рисою цієї премії є подальше регулярне використання її результатів упродовж усього 2018 року.


Іван Євтушенко, генеральний директор компанії Тріум

Перший, і один з найпочесніших призів, вдалося роздобути Райффайзен Банку Аваль. Перемога дісталася йому в номінації – «Найбільш стійкий банк». Важливо сказати, що переможця визначали на підставі рейтингу стійкості банків від порталу «Мінфін». В основі рейтингу дані з відкритих джерел. Редакція аналізує 30 показників, щоб визначити найкращих.


Нагороду отримував Руслан Співак, директор з корпоративного бізнесу Райффайзен Банк Аваль.

Співпраця банківського сектора з партнерами з інших сфер – це подвійна вигода. Виграють усі, власники брендів і споживачі. Переможцем FinAward2018 в номінації «Найкращий ко-бренд» виявився «Global Auto Card» від ОТП Банку. Переможця обирали за такими критеріями: вигода для клієнта (кешбек, бонуси від партнерів, умови), простота і прозорість використання, технологічність і функціональність.


По нагороду до Івана Євтушенка вийшов заступник Голови правління ОТП Банку Володимир Мудрий.

Як показує практика, довіра до банку і побудова міцних відносин з клієнтом починаються з відділення. Цього року, за версією FinAwards2018, «Найкращим банківським відділенням» в Україні є відділення *Креді Агріколь Банку за адресою м. Київ, вул. Сагайдачного, 25. Перед тим, як визначити переможця, наш “таємний покупець” перевірив відділення багатьох фінустанов. Всю інформацію було передано авторитетному журі, яке і вибрало переможця.


Нагороду на FinAwards2018 забирав Олександр Чаленко, заступник директора департаменту розвитку роздрібного бізнесу Креді Агріколь Банку.

Банку ПУМБ вдалося отримати на FinAwards2018 дві нагороди: «Найкраща кредитна картка VIP»SOLOМандри, і «Найкращий кредит готівкою» – «ТЕСТДРАЙВ» (дозволяє отримати до 200 тис. гривень готівкою без щомісячної комісії в перші 6 місяців і комісії за дострокове погашення).


Обидві нагороди забирав Дмитро Поліщук, директор департаменту роздрібних партнерських продажів ПУМБ.

Альфа-Банку теж вдалося роздобути відразу дві нагороди. Так, «Найкращою платіжною карткою VIP» визнано Platinum Black. А приз за «Найкращу кредитну картку mass» (для масового сегмента на відкритий ринок) отримала картка Максимум.


Олексій Корчажкін, віце-президент, директор з роздрібного бізнесу Альфа Банку навіть розповідав гостям FinAwards2018 деякі секрети успіху даних банківських продуктів.

Христині Кармазіній, керівнику e-commerce проектів ПриватБанку, необхідно було забрати цілі три нагороди своєї фінустанови. Приз у номінації «Найкраща платіжна картка mass» – “Картка для виплат”. Нагороду за «Найкращий ощадний вклад» – “Строковий в національній валюті”. І за «Найкращий інтернет-банк» – Приват24.


Три нагороди від FinAwards2018 зручно розташувалися в руках Христини Кармазіної, керівника e-commerce проектів ПриватБанку.

Найбільш технологічним банком визнано Ощадбанк. Переможець отримав нагороду за реалізацію таких проектів: технології еквайрингу в рамках кешлесс MasterPass і MetroPass – поповнення карток передплаченими поїздками в терміналах кас метро; випуск платіжного NFC-кільця; оплата безконтактною карткою в транспорті.


На фото (зліва направо) Іван Євтушенко, генеральний директор компанії Тріум; Володимир Москаленко, директор департаменту електронної комерції і платіжних карток Ощадбанку; Олена Волошина, голова IFC в Україні.

Також під час FinAwards2018 Ощадбанк нагородили за «Найкращу рекламну кампанію».

На фото (зліва направо) Іван Євтушенко, генеральний директор компанії Тріум; Олена Ковальська, директор з маркетингу Ощадбанку; Олена Волошина, голова IFC в Україні.

Авторитетне журі FinAwards2018 гідно оцінило і роботу команди екс-менеджерів ПриватБанку. Вони в партнерстві з Universal Bank зуміли за короткий період створити справді успішний мобільний додаток з комфортним процесом входу для нових клієнтів – Monobank. Чим і заслужили перше місце в номінації «Необанк року».


На фото (зліва направо) Іван Євтушенко, генеральний директор компанії Тріум; Юлія Акуленко, заступник Голови правління Universal Bank; Олена Волошина, голова IFC в Україні.

В останній за списком, але далеко не останній за важливістю номінації «Банкір року» боролися відразу 11 кращих представників банківського сектора України. Протягом усього дня гості UNIT Fintech Forum могли віддати свій голос за:

 • Сергія Черненка, Голову правління, члена наглядової ради банку ПУМБ
 • Петра Крумханзля, Голову правління Приватбанку
 • Івана Світека, Голову правління Укрсоцбанку
 • Кирила Шевченка, Голову правління Укргазбанку
 • Андрія Пишного, Голову правління Ощадбанку
 • Володимира Лавренчука, Голову правління Райффайзен Банку Аваль
 • Сергія Тігіпка, Голову Наглядової ради ТАСКОМБАНК
 • Дмитра Дубілета, CEO Монобанк
 • Михайла Букрєєва, Голову правління Індустріалбанку
 • Михайла Власенка, Голову Правління Ідея Банку
 • Тамаша Хак-Ковача, Голову правління OTP Bank

Після скрупульозного підрахунку голосів банкіром року став Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку.

З завершальною промовою та привітаннями переможців виступив спеціальний гість FinAwards2018 – Аластер Льюкіс, головний радник прем’єр-міністра Великобританії з питань фінтеху.


Аластер Льюкіс

P.s.
Після закінчення церемонії багато гостей ще довго не розходилися. Чути було бурхливі діалоги, обговорення банківських реалій, приємний сміх.

У планах організаторів – зробити премію щорічною.
Чекаємо всіх вже на FinAwards2019!

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua