Країни G7 можуть посилити санкції проти Росії


Країни G7 можуть посилити санкції проти Росії

Країни “Великої сімки” можуть розглянути питання про посилення санкцій стосовно Росії у зв’язку з її діями на південному сході України.

Про це йдеться в підсумковій заяві зустрічі глав МЗС G7 в Торонто.

Міністри також заявили про “незмінну підтримку суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів”.

“Це включає в себе наше невизнання порушення Росією суверенітету і територіальної цілісності України. Ми засуджуємо деградацію ситуації з правами людини на півострові, а також порушення і зловживання з боку Росії в Криму. Ми повністю підтримуємо зусилля в форматі Нормандії і Організації з безпеки і співробітництва в Європі з метою врегулювання конфлікту на сході України”, – йдеться в заяві.

Зазначається, що єдиний спосіб забезпечити стійке врегулювання конфлікту – це повне здійснення мінських угод. З огляду на відповідальність Росії в конфлікті, ми закликаємо Росію негайно стабілізувати ситуацію з безпекою на Донбасі.

Нагадаємо, що тривалість економічних санкцій, пов’язаних з Донбасом, явно пов’язана з повним і незворотним виконанням Росією Мінських домовленостей.

“Ці санкції можуть бути скасовані тільки в тому випадку, якщо Росія дійсно виконає свої зобов’язання, але ми також готові вдатися до додаткових обмежувальних заходів, якщо цього вимагатимуть дії Росії”, – сказано в заяві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua