194
Oracle впевнена в збільшенні темпів зростання хмарного бізнесу
— Технології&Авто
Зростання хмарного бізнесу Oracle сповільнюється, проте в компанії впевнені, що незабаром буде спостерігатися протилежна тенденція.
На зустрічі з журналістами в Ізраїлі генеральний директор Oracle Сафра Кац (Safra Catz) розповіла, що зміни в моделі ліцензування призвели до збільшення продажів традиційного програмного забезпечення, встановленого на комп’ютери клієнтів, і одночасно до послаблення динаміки зростання доходів на ринку хмарних сервісів.
«У міру зміни ситуації ми почнемо бачити прискорене зростання хмарного бізнесу, що дуже важливо. Але я не хочу, щоб цей час настав зараз», — заявила голова Oracle.
Під керівництвом Кац Oracle переходить на хмарну модель поширення.
В минулому кварталі продажі рішень SaaS, PaaS і IaaS у компанії підвищилися на 32% до $1,57 млрд, однак на Волл-стріт очікували більше ($1,59 млрд).
Через слабке зростання хмарного бізнесу порівняно з прогнозами аналітиків котирування Oracle в березні 2018 року впали на найвищу величину за останні шість з гаком років.
За матеріалами: bloomberg.com
Поділитися новиною
Також за темою
ChatGPT вимагатиме паспорт або ID-карту для визначення віку
Apple готує MacBook Pro з сенсорним екраном
Microsoft вбудувала безоплатний ШІ Copilot Chat у Word, Excel та інші застосунки
Європейські альтернативи Starlink потребують фінансової підтримки від ЄС
CEO Zoom вважає, що ШІ скоротить робочий тиждень до 3 днів
Google інвестує £5 мільярдів у штучний інтелект у Британії