Алжир залучає світових сировинних гігантів


Алжир залучає світових сировинних гігантів

Італійський енергетичний концерн Eni інвестував в нафтогазові проекти в Алжирі $600 млн у 2017 році, повідомляє арабська служба CNBC з посиланням на заяву головного виконавчого директора (CEO) концерну Клаудіо Дескальці.

За його словами, Eni, яка минулого року закупила 11 млрд куб. м алжирського природного газу, має намір інвестувати “мільярди доларів” в нафтогазову галузь Алжиру в найближчі три роки.

К. Дескальці також повідомив, що його компанія цікавиться морськими і нафтогазовими проектами на шельфі Алжиру на умовах концесійних договорів.

“Ці проекти викликають особливий інтерес. Ми дуже хочемо брати в них участь, проте поки що жодних конкретних ділянок не отримали”, – зазначив він.

Зі свого боку виконавчий директор алжирської державної нафтогазової компанії Sonatrach Абдельмумен Оуляд Кадур заявив, що американська ExxonMobil вперше в історії вивчає можливість інвестування в нафтову галузь Алжиру, що свідчить про її підвищену привабливість, повідомляє арабська служба CNBC.

У кулуарах нафтогазового форуму в алжирському місті Оран він повідомив журналістам, що провів три зустрічі в алжирській столиці з представниками ExxonMobil. “Ми сподіваємося незабаром прийти до конкретного рішення”, – підкреслив голова алжирської компанії.

За його словами, поліпшення обстановки безпеки в країні сприяє зростанню уваги до Алжиру з боку іноземних компаній.

CNBC у цьому зв’язку зазначає, що після падіння сировинних цін в 2014 році і стагнації, що настала за цим в нафтогазовій галузі, алжирська влада докладає значних зусиль для залучення іноземних інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua