Український стартап розробив інноваційні колеса для офісних стільців


Український стартап розробив інноваційні колеса для офісних стільців

Стартап Stealtho запустив краудфандингову кампанію свого першого продукту – незвичайних коліс для офісних стільців під назвою Caster Wheels.

Як запевняють творці новинки, колеса не дряпають ламінат, плитку або інші покриття, пише Ain.ua.

Caster Wheels зроблені з авіаційної сталі і поліуретану, а компанія пропонує довічну гарантію. Ще однією їх особливістю є підсвічування, досягнута за рахунок додавання люмінофора в еластичні елементи. Також заявлено, що Caster Wheels можуть легко переїжджати через розташовані на підлозі кабелі, не загрожуючи їх збереженню.

Мінімальна вартість набору з п’яти коліс, що надаються зі стандартним кріпленням (11 мм на 22 мм), становить $35. За додаткові $3 можна придбати ще два колеса з системою блокування. Найдорожчий з доступних на Kickstarter лотів обійдеться в $745 – це 25 наборів Stealtho Set (за колеса з блокуванням потрібно доплатити ще $75). За перший день після анонса кампанію підтримали понад 150 бекерів, а проект зібрав понад $7900 з $15 000. Збір коштів триватиме до 1 червня.

Продукт покликаний вирішити відразу кілька проблем: позбавити людей від незручності пересувань в сучасних кріслах, скоротити знос підлоги і збільшити термін експлуатації меблів.

У створенні Stealtho також взяла участь команда стартапу Concepter. Як розповів на своїй Facebook-сторінці співзасновник Concepter Влад Тисленко, творець Stealtho Віталій Саврига вже давно продає товари на Amazon. За словами Тисленка, Stealtho, в даний момент, “мабуть, проект, найбільш профінансований самими українцями”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування