Україна задумалася про скасування обмежень на польоти з європейською країною


Україна задумалася про скасування обмежень на польоти з європейською країною

Чиновники з України та Хорватії обговорили питання збільшення квоти дозволів та лібералізації міжнародних автомобільних перевезень, а також можливість введення прямого авіасполучення між Києвом і Загребом, яке буде супроводжуватися зняттям всіх обмежень на польоти між країнами.

Про це йшлося під час зустрічі віце-прем’єр-міністра України з питань євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе і віце-прем’єр-міністра – міністра економіки, малого і середнього підприємництва та ремесел Хорватії Мартіни Даліч, передає прес-служба Міністерства інфраструктури України.

“Для реалізації цих планів нам вкрай важливо, щоб двосторонні угоди відповідали законодавству ЄС – безпосередньо проектам угод про залізничний транспорт і комбіновані перевезення”, – зазначив присутній на зустрічі заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань.

У коментарі ЦТС Довгань уточнив: “Ми маємо зняти обмеження щодо призначених авіакомпаній. Поки МАУ і Croatia Airlines не планують запуск рейсів на 2018 рік, але ми як регулятор повинні забезпечити таку можливість в майбутньому. Саме так відновила прямі перельоти з Любляни (Словенія ) Adria Airways. Крім того, Хорватія є членом Євросоюзу і поки укладення угоди про САП з ЄС заблоковано, ми лібералізуємо авіасполучення на двосторонньому рівні”.

Заступник міністра зазначив, що “з дати затвердження Розпорядження КМУ про підготовку до САП з ЄС в лютому 2017 року Україна запровадила режим “відкритого неба” з 7 з 27 країн ЄС – Литвою, Латвією, Естонією, Польщею, Італією, Іспанією та Німеччиною”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua